• 5.5cm uzatmalı prezevatif latex titreşimli penis kılıfı
  • 5.5cm uzatmalı prezevatif latex titreşimli penis kılıfı

5.5cm uzatmalı prezevatif latex titreşimli penis kılıfı

150,00 TL
Whatsapp ve Telefonla Sipariş İçin Ürün Kodu: A-1948
HEMEN AL!
  1. Gizli Paketleme ve Gizli Fatura İle Teslimat
  2. Şube veya Adrese Teslim Seçeneği
  3. Adınıza Kimlik Kontrollü Teslimat
  4. Teslimatta Nakit/Kredi Kartı Ödeme İmkanı
  5. Aynı Gün Kargo Faturalı Orijinal Ürün Garantisi
  6. İzmir İçi 2 Saat İçerisinde Teslimat
  7. Kullanılmayan Ürüne Faturası İle İade ve Değişim
  8. 200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

5.5cm uzatmalı prezevatif latex titreşimli penis kılıfı 1. kalite latex dokuda ve gerçekci penis görünümde üretilmiştir.

Penis de ekstra uzunluk sağlamak için kullanılan 5.5cm uzatmalı prezevatif latex titreşimli penis kılıfı çift müşterilermizin tercih ettiği bir üründür.

Azdan çoğa ayarlanabilir titreşim özelliği olması ekstra tercih sebebi olmaktadır.

Dolgu uzunluğu 5.5cm, kalınlığı ise 3.2cm dir. Rahat bir kullanım için ve kullanım esnasında penisden çıkma yapmaması için kullanıcı kişinin penis kalınlığı minumum 3cm maksimum 3.5cm olması gerekmektedir.

Prezervatif ile kullanımı aynı olan ürünümüzü ereksiyonu tamamlamış penise kondom takar gibi takarak, kullanabilirsiniz.

Ürünümüz kullan at değildir, uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Ürünümüz sadece penise takarak kullanılan bir ürün olmadığı gibi dildo çeşitlerine ilave uzunluk sağlamak içinde kullanılabilmektedir.

Ürünümüzün temizliğini ve bakımını içerisinde kimyasal maddeler bulunmayan doğal beyaz sabunlar ile yapmalısınız ve gerekli temizlik ve bakımın ardından kuruyan ürünümüzün üzerine pudra dökerek muhafaza ederseniz ürün dokusunu korumuş olacaksınız.

5.5cm uzatmalı prezevatif latex titreşimli penis kılıfı nı kayganlaştırıcı ile beraber kullanmak daha keyifli bir kullanım için gerekli olabilir.

Tüm erotik shop mağazalarımızdan satın alabileceğiniz 5.5cm uzatmalı prezevatif latex titreşimli penis kılıfı web sitemizden de sipariş verebilirsiniz.

Penis Kılıfı Kategorisinde En Çok Satan Ürünler

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.