• Cabs glide 120ml su bazlı medikal kayganlaştırıcı jel

Cabs glide 120ml su bazlı medikal kayganlaştırıcı jel

40,00 TL
Whatsapp ve Telefonla Sipariş İçin Ürün Kodu: A-318
HEMEN AL!
  1. Gizli Paketleme ve Gizli Fatura İle Teslimat
  2. Şube veya Adrese Teslim Seçeneği
  3. Adınıza Kimlik Kontrollü Teslimat
  4. Teslimatta Nakit/Kredi Kartı Ödeme İmkanı
  5. Aynı Gün Kargo Faturalı Orijinal Ürün Garantisi
  6. İzmir İçi 2 Saat İçerisinde Teslimat
  7. Kullanılmayan Ürüne Faturası İle İade ve Değişim
  8. 200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Cabs glide 120 ml kayganlaştırıcı kullanan bireylerin ne denli doğru bir tercih yaptıkları kullanım sonrası ortaya çıkmaktadır. Su bazlı, kokusuz ve medikal cabs glide 120 ml kayganlaştırıcı, uzun süreli kullanımlarda dahi kayganlık etkisini kaybetmez. Son derece güvenle kullanabileceğiniz cabs glide 120 ml kayganlaştırıcı, hem miligram olarak hemde fiyat avantajı ile sizlerin tercihleri arasında olacaktır.

Hacettepe Üniversitesi' nin özel olarak ürettiği medikal kayganlaştırıcı cabs glide 120 ml kayganlaştırıcı ürününün her türlü klinik testleri yapılarak satışa sunulmuş ve aynı zamanda biyouyumluluk testleri ile güvenirliliği kanıtlanmış onaylı ürün yelpazeleri içerisinde yerini almıştır. Alerjik bir durum teşkil etmez. Vajinal kuruluk yaşayan bayanlar için son derece etkili bir ürün grubu olan cabs glide 120 ml kayganlaştırıcı, vajinal bölgede sağladığı kullanım rahatlığı ile sizlere kaliteli ilişkiler sunmaktadır. İlişkilerde ayrı bir ivme kazanan yetişkin oyuncaklarının ( dildo, vibratör)  kullanımı esnasında da kullanım kolaylığı sağlayan cabs glide 120 ml kayganlaştırıcı, %100 prezervatif uyumlu, ph derecesi optimal, yağsız ve su bazlıdır. Latex ürünler ve silikon ürün grupları ile de kullanıma uygundur.

Cabs glide 120 ml kayganlaştırıcı modelini, vajinal bölgede zaman zaman kuruluk hissi yaşıyor ve daha rahat bir aktivite istiyor iseniz kesinlikle tercihleriniz arasına almalısınız. Sizlere her zaman bir telefon kadar yakın olan firmamız, sizlerin ihtiyaçlarınıza özel her daim yanınızda olmaya devam edecektir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kayganlaştırıcı Jel Kategorisinde En Çok Satan Ürünler

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.