• Cabs glide 40ml su bazlı medikal kayganlaştırıcı jel

Cabs glide 40ml su bazlı medikal kayganlaştırıcı jel

20,00 TL
Whatsapp ve Telefonla Sipariş İçin Ürün Kodu: A-309
HEMEN AL!
  1. Gizli Paketleme ve Gizli Fatura İle Teslimat
  2. Şube veya Adrese Teslim Seçeneği
  3. Adınıza Kimlik Kontrollü Teslimat
  4. Teslimatta Nakit/Kredi Kartı Ödeme İmkanı
  5. Aynı Gün Kargo Faturalı Orijinal Ürün Garantisi
  6. İzmir İçi 2 Saat İçerisinde Teslimat
  7. Kullanılmayan Ürüne Faturası İle İade ve Değişim
  8. 200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Son dönemlerde cinsel hayatını renklendirmek isteyen bireylerin yetişkin oyuncaklarındaki kullanım oranıyla beraber, kayganlaştırıcı jel gruplarınında akabinde artış göstermesi bu alanda yeni formüle edilen ürün tercihlerinin de değişkenlik göstermesine sebep olmuştur. Cabs Glide 40 ml kayganlaştırıcı jelde, bu tip tercihleri olan bireyler için en çok aranılan jel grupları içinde kendine yer edinmiştir.

Cabs Glide 40 Ml Kayganlaştırıcı

Sadece vibratör, dildo, suni vajen gibi yetişkin oyuncakları ile beraber kullanılmayan ve cinsel birlikteliklerinde bayanların yaşadığı en büyük sorunların başında gelen vajen kuruluğu için de bire bir iyi gelen fakat tedavi amaçlı olmayan ama yaşanan ilişki esanasında hassas bölgeyi rahatlatıcı özelliği bulunan cabs glide 40 ml kayganlaştırıcı jeli, sitemizde özel bir grup içinde sizlere sunmaktan son derece keyifliyiz. Bayanların ağrı ve acısız bir ilişki içinde olmaları kendilerini tatmin ettiği gibi partnerinide çok memnun bırakmaktadır. Bu tip durumda kullanılması kesinlikle şart olan kayganlaştırıcı ürünlerini, sizlere daha rahat ulaştırabilmek için firmamız bu anlamda üstüne düşeni yaparak, uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılarına bu konuda destek olmaktadır. İlişki esnasında az miktarda özel bölgeye sürülerek uygulanması yeterlidir. Su bazlı olmasından dolayı da sıvı ile temas ettiğinde daha fazla kayganlık hissi ortaya çıkmaktadır. Özel bölgede kullanılan cabs glide 40 ml kayganlaştırıcı jelin, duru su ile yıkanarak vücuttan dışarı atımı çok kolaydır.

Cabs Glide 40 Ml Kayganlaştırıcı

Daha keyif alarak bir cinsel birliktelik geçirmek için sizlere önerdiğimiz cabs glide 40 ml kayganlaştırıcı jeli, şimdi sizlerin kapınıza kadar göndererek ayrı bir hizmet sunmaktan da daha fazla keyif almaktayız. Şehir içi 2 saatte kurye ile dilerseniz teslimat yapabilmekteyiz. Şehir dışı ( yakın bölgelere 1 gün, uzak bölgelere 2 gün )kargo hizmetlerimiz de aynı şekilde bulunmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

Kayganlaştırıcı Jel Kategorisinde En Çok Satan Ürünler

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.