• Clitoral mass penis halkası penis yüzüğü kelepçesi
  • Clitoral mass penis halkası penis yüzüğü kelepçesi

Clitoral mass penis halkası penis yüzüğü kelepçesi

55,00 TL
Whatsapp ve Telefonla Sipariş İçin Ürün Kodu: A-149
HEMEN AL!
  1. Gizli Paketleme ve Gizli Fatura İle Teslimat
  2. Şube veya Adrese Teslim Seçeneği
  3. Adınıza Kimlik Kontrollü Teslimat
  4. Teslimatta Nakit/Kredi Kartı Ödeme İmkanı
  5. Aynı Gün Kargo Faturalı Orijinal Ürün Garantisi
  6. İzmir İçi 2 Saat İçerisinde Teslimat
  7. Kullanılmayan Ürüne Faturası İle İade ve Değişim
  8. 150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo Kurye

Clitoral mass penis halkası penis yüzüğü kelepçesi ürünümüzün üzerinde 2 adet penis halkası bulunmaktadır, halkaların bir tanesi penisi, diğeri ise testisleri sıkıca kavramak için dizayn edilmiştir.

1. kalite esnek medikal silikondan üretilmiş olup, esnekliği açısından her ebatta penise uyum sağlar ve kullanışlılığı açısından amacına uygun çözümler üretmekte yardımcı olur.

Clitoral mass penis halkası penis yüzüğü kelepçesi üzerinde bulunan halkaların ölçüleri; iç kısımda ki küçük olan halka .... cm genişliğindedir. Dış kısmında bulunan halka ise ..... cm genişliğindedir..

Ürünümüz klasik penis halkası çeşitlerine göre daha yüksek kalitede, dayanıklıdır ve kesinlikle kullan at ürünlerden değildir. Uzun ömürlüdür ve sürekli kullanabilirsiniz.

Clitoral mass penis halkası penis yüzüğü kelepçesi nasıl kullanılır?

Ürün üzerinde ki 2 adet halka esnetilerek, ereksiyon işlevini tamamlamış penisin dip kısmına gelecek şekilde takılır ve dış kısımda kalan halkanın içerisinden testisler geçirilerek kullanılmaktadır. Kullanımı karmaşık gibi görünse de son derece basittir.

Penis halkası temizliği nasıl yapılır?

Ürünün daha hijyen, sağlıklı ve uzun süreli kullanılabilmesi adına temizliği esnasında katkısız beyaz sabunlar tercih etmelisiniz ve bol miktarda ılık duru su ile temizliğini yapmalısınız. (kimyevi içerik bulunan sıvı sabun vb temizlik ürünleri tercih etmeyiniz.) Ve gerekli temizlik ve bakımlar sonrasında ürün üzerine az miktarda pudra uygulayıp muhafaza etmeniz de ürün dokusunu korumak için faydalı olacaktır.

Clitoral mass penis halkası penis yüzüğü kelepçesi ürünümüzü erotik shop mağazalarımızdan ve sitemizden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Penis Halkası Kategorisinde En Çok Satan Ürünler

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.