• Doo esnek klitoral penis ve testis halkası
  • Doo esnek klitoral penis ve testis halkası

Doo esnek klitoral penis ve testis halkası

65,00 TL
Whatsapp ve Telefonla Sipariş İçin Ürün Kodu: A-142
HEMEN AL!
  1. Gizli Paketleme ve Gizli Fatura İle Teslimat
  2. Şube veya Adrese Teslim Seçeneği
  3. Adınıza Kimlik Kontrollü Teslimat
  4. Teslimatta Nakit/Kredi Kartı Ödeme İmkanı
  5. Aynı Gün Kargo Faturalı Orijinal Ürün Garantisi
  6. İzmir İçi 2 Saat İçerisinde Teslimat
  7. Kullanılmayan Ürüne Faturası İle İade ve Değişim
  8. 200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Medikal silikondan üretilmiştir ve esnek yapıda 2 adet halkası penisi ve testisleri sıkıca kavramaya yardımcı olur. Ürünümüz her ebatta penise uyumludur ve amacına uygun rahat bir kullanım sağlar.

Doo esnek klitoral penis ve testis halkası ölçüleri; penis halkası .... cm çapındadır, testis halkası ise ..... çapındadır.

Ürünümüz kullan at sınıfında olmayan sürekli kullanabileceğiniz bir üründür.

Doo esnek klitoral penis ve testis halkası nasıl kullanılır?

En verimli kullanım şekli için önerimiz; ürün üzerinde bulunan küçük halkayı penisin en dip kısmına denk gelecek şekilde takın, daha sonra ürün üzerinde ki büyük halkanın içerisinden testisleri geçirin. (ürün üzerinde bulunan kalp şeklinde ki alanı, partneriniz ile kullanım şeklinize göre klitoris üzerine denk gelecek şekilde kullanımını yapmayı unutmayınız.)

Penis kılıfı temizliği nasıl yapılır?

En sağlıklı temizlik ve bakım için önerilerimiz; içeriğinde kimyevi bileşenler bulunan tamizlik malzemelerinde ziyade beyaz sabun çeşitleri ile bol miktarda ılık duru su ile temizliğini yapmanızı tavsiye ederiz. Ürün temizliğini yaptıktan sonra ürün üzerine bir miktar pudra serptikten sonra muhafaza etmeniz ürün dokusunu korumak için daha sağlıklı olacaktır.

Doo esnek klitoral penis ve testis halkası ürünümüzü ve tüm penis halkası çeşitlerini sitemizden ve erotik shop şubelerimizden temin edebilirsiniz.

Penis Halkası Kategorisinde En Çok Satan Ürünler

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.