Jel Vibratör

"Jel vibratör çeşitleri medikal jel silikondan üretilmiş yapı olarak kaygan yüzeye sahip vibratörlerdir. Jel vibratör çeşitleri yatak odanızı renklendirecek farklı renk seçeneklerinde bulunmaktadır. Jel vibratör kategorimizde ki ürünlerimizin tamamı titreşim özelliğine sahip olup anal ve vajinal kullanım için idealdir." Devamı>

GÖRÜNÜM

Jel vibratör

Jel vibratör çeşitleri genellikle rengârenk ürünlerdir. Sarı, pembe, yeşil, turuncu, mavi, kırmızı gibi yüzeyi realistik, medikal silikon, latex gibi ürünlere ziyade daha kaygan yüzeye sahip ürünlerdir. Genel anlamda jel vibratörler renkli oldukları için dildo olarak adlandırıldılar ve çoğunlukla titreşimli özelliktedirler. Anal kullanma ve vajinal kullanıma uygun olurlar. Jel vibratör çeşitleri uzunluk olarak 7cm den başlarlar ve 30cm kadar değişmektedir. Aynı şekilde kalınları arasında ki fark da 2cm den başlar ve 5cm aralığında değişir.

Hangi Jel Vibratör Tercih Edilmelidir?

Jel vibratör modelleri arasında en çok titreşimli ve su geçirmez modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Jel vibratörler arasında vantuzlu modellerde mevcuttur. Vantuzlu jel vibratör çeşitleri pozisyon çeşitliliği ve kullanım esnasında büyük rahatlık sağlar. Titreşimli modelleri ise gerçek bir rahatlama için dizayn edilmiş güçlü ve kaliteli titreşime sahiptirler. Jel vibratör modelleri yüzeyi kendinden kaygan olduğu için kullanım esnasında kayganlaştırıcı ihtiyacı duymazlar. Fakat kayganlaştırıcı çeşitleri ile beraberinde kullanılması her zaman daha iyidir.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.