• Max man 5cm uzatmalı tırtıklı realistik penis kılıfı
  • Max man 5cm uzatmalı tırtıklı realistik penis kılıfı

Max man 5cm uzatmalı tırtıklı realistik penis kılıfı

120,00 TL
Whatsapp ve Telefonla Sipariş İçin Ürün Kodu: A-692
HEMEN AL!
  1. Gizli Paketleme ve Gizli Fatura İle Teslimat
  2. Şube veya Adrese Teslim Seçeneği
  3. Adınıza Kimlik Kontrollü Teslimat
  4. Teslimatta Nakit/Kredi Kartı Ödeme İmkanı
  5. Aynı Gün Kargo Faturalı Orijinal Ürün Garantisi
  6. İzmir İçi 2 Saat İçerisinde Teslimat
  7. Kullanılmayan Ürüne Faturası İle İade ve Değişim
  8. 150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo Kurye

Max man 5cm uzatmalı tırtıklı realistik penis kılıfı sürekli kullanılabilen prezervatif gibidir. Kesinlikle tek kullanımlık, kullan at prezervatif gibi değildir.

Realistik dokuya sahip, %100 gerçek ten hissiyatıne sahip malzemeden üretilmiştir.

Ürünümüzün ölçüleri; toplam uzunluk 19cm, penis girebilir uzunluk 14cm, penis girebilir genişlik alanı 3cm şeklindedir.

Max man 5cm uzatmalı tırtıklı realistik penis kılıfı nın penis girebilen genişliği 3cm dir fakat 20cm ye kadar esneyebildiği için her boyutta penis için kullanıma uygundur.

Penisden çıkmaması için dizayn edilmiş iç yapısı rahat bir kullanım sağlar.

Tırtıklı yapısı vajina duvarına ve anüse farklı dokunuşlar yapmak için tasarlandığı için aktiviteden alınan zevki maksimuma çıkarır.

Max man 5cm uzatmalı tırtıklı realistik penis kılıfı dildo ve vibratörlere daha fazla kalınlık ve uzunluk sağlamak için kullanılabilmektedir.

Diğer penis kılıfı çeşitlerinde olduğu gibi Max man 5cm uzatmalı tırtıklı realistik penis kılıfı da kayganlaştırıcı ile beraberinde kullanılması daha keyifli olacaktır.

Penis kılıfı kullanımı:

Prezervatif kullanımı ile aynı olan ürünümüzü penise takmadan önce sadece içden dışarıya doğru katlayıp prezervatif formuna getirmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında penise takıp kullanabilirsiniz.

Alternatif kullanım şekli:

Uç kısmında bulunan 5cm lik dolgulu alanı fazlalaştırıp kullanmak isterseniz; ürünü içten dışa katlayıp uç kısmına pamuk gibi dolgu malzemesi ilave edebilirsiniz ve penise o şekilde takabilirsiniz. (penise tutunması için geliştirilmiş iç yapısı sayesinde her pozisyonda rahalıkla kullanım sağlanabilmektedir.)

Penis kılıfı temizliği:

Katkısız beyaz sabunlar gibi içeriğinde kimyevi temizlik malzemeleri bulunmayan sabunlarla ve bol miktarda duru su ile ürünün temizliğini yapmanız, ürün hijyeni ve doku kalitesini korumak açısından daha uygundur. Belirtilen bakım şekline ilave olarak ürün kurudujtan sonra üzerine pudra dökmenizi de tavsiye ederiz.

Max man 5cm uzatmalı tırtıklı realistik penis kılıfı ve diğer penis kılıfı çeşitleri için mağazamızı ziyaret edebilir ve kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz.

Penis Kılıfı Kategorisinde En Çok Satan Ürünler

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.