Paketleme ve Gizlilik

Uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermenin bize vermiş kazandırmış olduğu tecrübeler ile siz değerli müşterilerimizin kıymetli istekleri üzerine istemiş olduğu ürün veya ürünleri müşteri gizliliği açısından, kargo ve kurye firmalarına teslim etmeden önce hediye paketi kâğıdı yardımı ile dışarıdan belli olmayacak şekilde hediye paketi haline getiriyoruz ve daha sonra kargo poşeti (kargo kolisi)nin içerisine yerleştiriyoruz.

Kargo poşetlerinin veya kolilerinin üzerinde firma logosu, reklam amaçlı katalog, broşür ve paket içeriği hakkında yazı herhangi bir bulunmamaktadır. Bilgilendirici yazı olarak Hediyelik Eşya Yazmaktadır. Kargo ve kurye firmaları, yapmış olduğumuz özel anlaşma gereği paketlerinizin içeriği hakkında hiçbir bilgiye sahip olamamaktadırlar. Hediye paketi yaptığımız, kargo poşeti veya kargo kolisine yerleştirdiğimiz ürünlerimizin gönderici bilgileri VBT HEDİYELİK EŞYA olarak geçmektedir. Alıcı bilgileri olarak siz değerli müşterilerimizin tarafımıza ilettiği bilgiler yer almaktadır. Paketleme düzenimizi nasıl yaptığımız ile alakalı görsellere aşağıda yer alan resimlerin üzerine tıklayarak görebilirsiniz.

Sağlıklı, Güvenilir, Kaliteli ve Hesaplı Alışverişin adresi arti18.com Keyifli alışverişler diler.

Paketleme Aşamaları Paketleme Aşamaları Paketleme Aşamaları Paketleme Aşamaları Paketleme Aşamaları Paketleme Aşamaları Paketleme Aşamaları Paketleme Aşamaları

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.