Penis Kılıfı

"Penis kılıfı penise takıldığı takdirde sadece cinsel aktivite esnasında penise kalıcı olmayan ekstra uzunluk ve kalınlık sağlamak amaçlı kullanılan, içi boş olan ve penis görünümüne sahip ürünlerdir. Ayrıca penis kılıfı çeşitleri prezervatif olarak da kullanılabilen çiftlere özel bir üründür." Devamı>

GÖRÜNÜM

Penis Kılfı Çeşitleri

Ürün yapısı açısından esnek olan ve her ebatta penisin kullanımı için tasarlanmış ve kullanımı son derece basit olan ürünlerimizi prezervatif kullanma alışkanlığı olan veya olmayan bütün herkes rahatlıkla kullanabilir. Penis kılıfı çeşitleri kendi içerisinde uzatmasız ve uzatmalı penis kılıfı olarak ikiye ayrılır. Penis kılıfları metaryel açısında realistik penis kılıfı, jel dokuda penis kılıfı ve latex penis kılıfı olarak incelenir. Uzatmalı penis kılıfı modellerinden bahsedecek olursak en çok tercih edilen uç kısmı dolgulu ve realistik penis kılıfı modelleridir. Uç kısımlarında bulunan dolgulu alanlarının uzunlukları 2cm ile 5cm arasında değişmektedir. Realistik dokuya sahip olan ürünlerimiz genellikle uzatmalıdır diyebiliriz. Jel dokuda uzatmalı ve uzatmasız çeşitler mevcuttur. Jel dokuda olan penis kılıfı çeşitleri kendi içerisinde tırtıksız, tırtıklı penis kılıfı ve damarsız, damarlı penis kılıfı olarak görülmektedir. En az tercih edilen modeller ise latex dokuya sahip olan uzatmalı penis kılıfı modelleridir.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi penis kılıfı modelleri penise ekstra suni uzunluk sağlamakla kalmaz ve suni kalınlaşmada sağlamaktadır. Ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterecek olan kalınlaşma ebatları 0,5mm ile 2cm arasında değişmektedir. Ayrıca penis kılıfları arasında titreşim özelliğine sahip olan ürünlerimizde mevcuttur. Ayrıca penis kılıfı ürünlerimiz prezervatif gibi kullan at ürünler değildir. Temizliğini ve bakımını ürün detaylarında belirtilen şekilde yapmanız dahilinde hijyen olduğunu düşündüğünüz süreye kadar kullanabilirsiniz. Ürün özelliklerine göre değişkenlik gösteren özellikleri ürünlerimizin açıklama kısımlarında bulabilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.