Penis Kılıfı

"Penis kılıfı sadece erkekler tarafından kullanıldığı düşünülse de bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Erkeklerin penise, bayanların ise vibratöre takarak daha uzun ve kalın penis elde etmesini sağlayan uzatmalı penis kılıfları, farklı boyut seçeneği arayanlar için en ideal sex oyuncağı olmuştur." Devamı>

GÖRÜNÜM

Penis kılıfları prezervatiflere benzerliği ile bilinirler ve ilişkilerinde yeni bir heyecan arayan çiftlerin en çok tercih ettiği sex oyuncağıdır. Erotik shop mağazalarımızda erkek ve bayan müşterilerimiz tarafından en çok ilgiyi gören ürünler arasındadır. Penis kılıfı çeşitlerinin prezervatife benzerliği çoğu kullanıcı tarafından yanlış yorumlanmaktadır. Ürününün aynı prezervatifler gibi kullan at yani tek kullanımlı olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden kullanıcılar tarafından ekonomik olmadığı düşüncesindedirler. Oysa ki penis kılıfı tek kullanımlık bir ürün değildir ve gerekli hijyen koşulları sağlandığında birden fazla kullanıma uygundur.

Kayganlaştırıcı jel çeşitleri ile beraber kullanılmalıdır. Kullanım sonrasında ürünün temizliği düzgün yapıldığı sürece hem keyifli hem de hijyenik olan bir sex oyuncağıdır. Penis kılıfları gebeliği ve cinsel yolla bulaşan hastalıkları engelleyici özelliği bulunmaktadır. Titreşimli, tırtıklı ve uzatıcı modelleri ile farklı zevkleri yaşamanıza yardımcı olur. Bu özellikleri sebebiyle son zamanlarda prezervatif yerine daha fazla tercih edilmektedir. Prezervatif özelliğine sahip kılıflar sadece ucu kapalı olan modellerde bulunmaktadır. Prezervatif amaçlı kullanılacaksa ucu kapalı olan modelleri tercih edilmelidir. Deforme olmuş veya yırtılmış ihtimaline karşı kullanım öncesinde mutlaka kontrol etmenizi öneririz.

Penis Kılıfı Ne İşe Yarar? Penis Kılıfı Nedir?

Erkekler için penis kılıfıPenis kılıfı yapısı ile prezervatif görevi görür. Kılıf takılı olduğu anda erkek spermi kadının yumurtaları ile bir araya gelmeyeceği gebelik önleyici olarak kullanılabilir. (Sadece ucu kapalı modeller için geçerlidir.) Ayrıca ucu kapalı olduğu için penisin karşı taraf ile herhangi bir sıvı temasında olmayacaktır. Bu sebeple insel yollarla oluşacak mikropların bulaşmasında önleyici olarak ta kullanılabilir. Kılıfın dış yüzeyindeki dolgu malzemesi ve uç kısmındaki uzatma dolgusu ile penisin daha uzun ve kalın görünmesinde yardımcı olur. (Kalıcı bir durum söz konusu değildir, sadece görsellik olarak.) Penis kılıfı çeşitlerini erotik shop mağazalarımızda satılan diğer sex oyuncakları ile birlikte kullanabilirsiniz. Vibratör ve dildo gibi oyuncaklara titreşim veya ekstra uzunluk sağlayabilirsiniz. Tırtıklı olan modelleri ile çiftler cinsel hayatlarında farklı bir deneyim yaşayabilir. Tırtıklı penis kılıfı üzerinde can yakmayan bulunan minik ve yumuşak tırtıklar bulunur. Bu tırtıklar medikal silikon malzemelerden üretilir. Ayrıca kullanımı sırasında kayganlaştırıcı jel kullanılmalıdır. Bu sayede ilişkide daha rahat ve keyifli bir kullanıma yardımcı olur.

Penis Kılıfı Nasıl Kullanılır?

Penis kılıfı kullanımı için prezervatif kullanma alışkanlığına sahip olunmasa bile rahatlıkla kullanılabilir. Kullanımı son derece basittir. İhtiyacınıza en uygun kılıfı tespit edin ve elinize ulaşan ürünü öncelikle ılık ve sabun su yardımı ile durulayın. Daha sonra iç kısmından dışarıya doğru, aynı prezervatif görünümüne getirin. Daha sonra ise penisin baş kısmına yaslayıp, prezervatif takar gibi penise takın. Daha fazla bilgi ve sipariş için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İzmir'de bulunan erotik shop mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Penis kılıfı nasıl kullanılır sorusuna en güzel ve açıklayıcı yanıtı aşağıdaki resmi inceleyerek bulabilirsiniz.

Penis kılıfı kullanımı resimli anlatım

Penis Kılıfı Nasıl Temizlenmelidir?

Penis kılıfları doğru temizlendiğinde ve sağlıklı saklama koşulları oluşturulduğunda gayet hijyenik bir üründür. Peki bu hijyenik durumun sağlanması ve sürekliliği için temizliğini nasıl yapmalıyız?

Ürünün kayganlaştırıcı jel ile beraber kullanılması daha keyifli bir kullanıma yardımcı olur. Kullanım sonrasında üzerinde kayganlaştırıcı ve vücut atıkları olacağından düzgün temizlenmelidir. Hijyen ve ürünün uzun süre kullanılabilmesi için ürünün kullanım öncesinde ve sonrasında ürünü temizlemenizi öneririz.

Ürününün temizliğinde ılık su ve sabun yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Sağlığınız açısından temizlik sırasında kimyevi maddeler kullanmayınız. Ayrıca kimyevi maddeler ürünün hassas dokusuna zarar verecektir ve üründen uzun süre performans sağlayamazsınız. Daha kısa süre içerisinde ürünün dokusunda bozulma ve kopma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Yıkama ve temizleme işleminden sonra kurulamanızı öneririz. Saklamadan önce mutlaka temiz bir bez veya havlu ile kuruladıktan sonra muhafaza edin. Ürünü ıslak bir şekilde saklamak yine ürünün dokusunda bozulmalara sebep olabilir.

Vibrasyon özelliğe sahip titreşimli penis kılıfı çeşitlerinin temizliğinde dikkat edilmelidir. Temizleme esnasında pil yatağı ve titreşim kumandasına su kaçırmadan temizlenmelidir.

Penis Kılıfı Çeşitleri Nelerdir?

Hem materyal hem de şekil itibarı ile birden çok çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak metaryali 2 ye ayrılır. Bunlar şeffaf görüme sahip silikon penis kılıfı ve realistik dokuda üretilen penis kılıfı çeşitleridir. Realistik penis kılıfı, görünümü ve dokusu ile daha çok penise benzeyen modellerdir. Bu her 2 tip materyalden üretilen sex oyuncağının için tırtıklı ve uzatmalı olan modelleri bulunmaktadır. 

Titreşimli penis kılıfı çeşitleri, ilişkide yeni bir heyecan arayan çiftler için farklılık yaratıcı özelliğe sahiptir. Azdan çoğa yada farklı ritimlere sahip titreşimli penis kılıflarını bu kategoride bulabilirsiniz. Titreşimli kılıfların kumandası su hassasiyetine sahiptir. Bu nedenle titreşimli penis kılıfı kullananlar pil yatağı ve titreşim kumandasına su kaçmaması için dikkat etmelidir.

Uzatmalı penis kılıfı, uç kısmında dolgu malzemesi bulunur. Kişinin tercihine göre bu dolgu malzemesinin uzunluğu farklı ölçülerde bulunmaktadır. Genel olarak uç kısımda bulunan dolgu malzemeleri 2,5cm ila 7cm arası değişmektedir. Her penis boyuna rahatlıkla olabilmektedir. Dolgu malzemesinden sonra gelen ve penisi saran malzeme kısaltılabilir. Eğer kişiye uzun gelirse makas yardımı ile keserek kendi penis boyutuna göre rahatlıkla ayarlayabilir. Penis uzatma kılıfları üretildikleri malzeme bakımından penisten sıkıca tutunur. Yapısı gereği penisten çıkması gibi bir durum söz konusu değildir. Yazımızın devamında kullanımı ve temizliği ile ilgili açıklamalarımızı bulabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla bilgi için erotik shop mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizlere nokta shop müşteri destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Uzatmalı penis kılıfları silikon, latex ve realistik malzemeden üretilmektedir. Latex malzemeden üretilmeyen modellerin en iyi penis kılıfı çeşitidir diyebiliriz. Çünkü Türkiye'de ve dünyada latex alerjisi olan birçok insan var ve bunun farkında olmayabiliyorlar. Latex malzemeye alerjisi olan kişiler penis kılıfı kullanımı sırasında deride kızarıklıklar görülmektedir. Penis uzatma kılıfı kullananlar ve satın almayı düşünenler önceden bu koyuna dikkat etmeli. Latex penis uzatma kılıfı kullanacaksa öncesinde mutlaka bir alerji testi yaptırmasını öneririz.

Nasıl Penis Kılıfı Siparişi Verebilirim?

Penis kılıfı siparişi için nokta erotik shop alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz 05321318664 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp kolayca sipariş verebilirsiniz. Tüm siparişleriniz tüm Türkiye’ye aynı gün kargoya verilmektedir. İzmir içi siparişleriniz ise dilerseniz moto kurye ile aynı gün teslimat yapılmaktadır.

İzmir dışı siparişleriniz için de kapıda ödeme sistemimizi kullanabilirsiniz. Ev-iş adresinizde veya size en yakın kargo şubesinden teslimatlı seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz.

Sitemizden ve erotik shop mağazalarımızdan vereceğiniz tüm siparişleriniz özenle paketlenir. Tüm penis kılıfı çeşitleri siparişleriniz özenle paketlenir. Daha sonra kargo/kurye görevlilerine teslim edilir. Görevlilere teslim edilen pakette ürün içeriği veya firma faaliyeti hakkında belirtici bir yazı bulunmaz. Paket üzerinde erotik shop veya sex oyuncağı gibi yazılar kesinlikle bulunmamaktadır. Ürününüz faturası ile beraber güzelce paketlendikten sonra kargo poşetine eklenir. Gönderici firma kısmında VBT Hediyelik Eşya yazmaktadır. Sex shop mağazalarımızdan veya sitemizden kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerde yine gizlilik bizim için önemlidir. Kredi kartı ekstrenizde ürün adı veya firma adı olarak erotik shop ibaresi yine bulunmamaktadır.  Gizlilik ve paketleme sayfamızdan gizlilik  politikalarımızı inceleyebilirsiniz. Paketlemeye gösterdiğimiz özeni daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.