Penis Pompası

"Penis Pompası vakumlama mekanizması çeşitlerine göre 3’e ayrılır. Klasik puarlı, otomatik ve tabancalı-çekmeli vakumlama mekanizması olan penis pompası çeşitlerimizi bu kategoride bulabilirsiniz. Penis pompası ile gerekli bilgileri müşteri destek hattından alabilirsiniz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Penis pompası mekanizmaları daha detaylı olarak incelersek klasik puarlı vakum sistemli olan tipleri bu ürün grubunun ilk çıkan vakumlama sistemidir. Zaman geçtikçe teknolojinin ilerlemesi ile sex shop ürünleri üreticileri tarafından bu ürün penis pompası çeşitlerinin otomatik hava vakumlayan tipleri ve tabancalı-çekmeli vakumlama sistemli olanları üretilmeye başlanmıştır.

Otomatik penis pompası çeşitlerinin pille veya şarjla çalışan tipleri mevcuttur. Her bütçeye göre uygun satışa sunulan penis pompalarında otomatik penis pompası çeşidi klasik penis pompalarına göre biraz daha pahalıdır. Tamamen kişinin kullanım tercihine göre sınıflandırılmış penis pompalarının otomatik vakumlama olan tipleri sitemizde satışı sunulmaktadır. Otomatik penis pompası satın almayı düşünen müşterilerimiz için pil ile çalışan modellerimizi şarjlı piller yardımı ile çalıştırabilirsiniz. Bu sayede pil kullanımı açısından ekonomi sağlayabilirsiniz. Otomatik penis pompası modellerimiz su geçirmez değildir. Bu yüzden ürünün temizliği yaparken elektronik mekanizmalarının olduğu bölgelere, ürünün pil yatağına ve şarjlı modeller için şarj girişine su değdirmemenizi tavsiye ederiz. Tabancalı-çekmeli vakumlama sistemine sahip penis pompaları tip olarak klasik penis pompasına benzemektedir. Kendi kullanım rahatlığınız açısından istediğiniz vakumlama sistemine sahip penis pompasını seçebilirsiniz.

Penis Pompası Kullanımı

Penis pompası kullanımı öncesi ve sonrası temizliği önemli bir husustur. Hem sonraki kullanımınızda hijyen nedeni ile hem de ürün mekanizmasına zarar gelmemesi için, penis pompası kullanımı sonrasında ürünü temizlemenizi tavsiye ederiz. Penis pompası temizliğini duru su ve beyaz sabun yardımı ile yapabilirsiniz. Böylece ürüne zarar vermeden ve de hijyenik bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz penis pompası çeşitleri sizlere tamamen gizli paketleme ile gönderilmektedir. Ürünün paketlenmesi tamamlandıktan sonra kargo poşetine eklenir, kargo poşetinin üzerine herhangi bir şekilde ürünün içeriği, kullanımı hakkında bilgi bulunmaz. Satın almış olduğunuz penis pompası ürünün faturası gizli paketin içerisinde size ürün ile birlikte gönderilmektedir. 

Sitemizde satışa sunduğumuz penis pompası çeşitlerimize dilerseniz sex shop mağazalarımızdan detaylı bir şekilde inceleyerek te satın alabilirsiniz. Sitemizde satışa sunduğumuz tüm ürün çeşitlerimize Balçova ve Şirinyer mağazalarımızdan inceleyebilirsiniz. Mağazalarımızı ziyaret edecek vakti bulunmayan ya da bizlere şehir dışından ulaşım sağlayan müşterilerimiz internet sitemizden verecek olduğu siparişleri kapıda ödeme kolaylığı ile sahip olabilirler. Siparişlerinizi ister ev adresinize, iş adresinize veya kargo şubesinden teslim şeklinde gönderim yapmaktayız. Kargo şubesinden teslim almak istediğiniz siparişleri yine adresinize teslim gibi teslimat anında nakit veya kredi kartıyla ödeme yaparak teslim alabilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.