Delay

"Erotik shop sitemizden vereceğiniz tüm delay çeşitleri faturası ile birlikte gönderilmektedir. Delay ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için erotik shop mağazalarımızı ziyaret edebilir, müşteri destek hattımızı arayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kapıda ödeme ile delay sipariş verebilirsiniz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Delay Ürünler Hakkında

Delay çeşitleri cinsel ürünler kategorisinde Türkiye'de en çok alışverişi yapılan, erotik shop sitemizde ise en çok ilgi görülen kategorisidir. Bu nedenle delay çeşitleri üzerinden daha fazla kar elde etmek isteyen bazı erotik shop siteleri ve sahte üreticiler tarafından kaçak yollarla üretimi ve satışı yapılarak insan sağlığını tehdit etmektedir. Temin etmek istediğiniz delay ürünleri için, ürünü satın alacağınız firmadan ürün adının bariz olarak belirtildiği faturayı mutlaka ürünle beraber gönderilmesini istemelisiniz.

Erotik shop sitemizden ve mağazalarımızdan satın almış olduğunuz tüm delay modelleri faturasıyla beraber gönderilmektedir. Kesinlikle faturasız ürün gönderimi yapılmamaktadır. Satışa sunduğumuz tüm delay çeşitleri siz değerli müşterilerimize satışa sunulmadan önce ithalatçı/üretici firmalardan temin ettiğimiz bakanlık tarafından onaylanan ithalat/üretim belgeleri incelendikten sonra satışa sunulmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında sorularınız ve kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için erotik shop mağazalarımızı ziyaret edebilir veya sitemizdeki telefon numaralarından müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Kredi kartım yok nasıl delay siparişi verebilirim?

* Sitemizden satın almayı düşündüğünüz tüm ürünleri teslimat anında nakit veya kredi kartı ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Delay nasıl muhafaza edilir?

* Sitemizden almış olduğunuz tüm kozmetik ürünlerini güneş ışığına maruz kalmadan oda sıcaklığında muhafaza etmelisiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.