Delay Krem

"Erotik shop mağazalarımızdan ve online satış sitemizden satın almayı düşündüğünüz tüm delay krem çeşitlerimiz orjinal faturasıyla beraber teslim edilmektedir. Sağlığınız açısından satın almayı düşündüğünüz delay krem ürünlerinin faturasıyla beraber temin etmenizi öneririz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Delay Krem Çeşitleri

Delay krem ürünleri erkek cinsel sağlık ürünleri arasında tüketim oranı diğer ürün çeşitlerine göre daha fazladır. Türkiye'de bu oranın fazla olması nedeniyle bazı erotik shop firmaları ve üreticileri satışı yasal olmayan sahte ürünlerin satışını yaparak insan sağlığını hiçe saymaktadır. Delay krem satın almayı düşündüğünüz firmanın güvenirliği bu konuda çok önemlidir. Sağlığınız açısından satın almayı düşündüğünüz ürün veya ürünlerin sizlere faturasıyla beraber ulaşmasına dikkat etmeniz gerekli. Yasal yollarla denetimi yapılmadan üretimi ve satışı yapılan delay krem ürünleri sağlığınıza zarar verebilir.

Nokta shop ailesi olarak 1991 yılından beri önce müşteri sağlığı politikamızdan 1 gün bile vazgeçmeden, siz değerli müşterilerimize her zaman orjinal ve faturalı ürün temin etmekteyiz. Web sitemizde ve erotik shop mağazalarımızda satışa sunduğumuz delay krem ürünlerimiz faturasıyla beraber sizlere gönderilmektedir.

Sitemizde 28670 sayılı yönetmelik gereği delay kremler hakkında detaylı bilgi verememekteyiz. Satın aldığınız ya da alacağınız ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz erotik shop mağazalarımızı ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Delay Krem Nasıl Muhafaza Edilir?

* Direk güneş ışığına maruz bırakmadan oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklamanızı tavsiye ederiz.

Sipariş versem ne zaman elimde olur?

* Sitemizden yada müşteri hizmetlerini arayarak vereceğiniz delay krem aynı gün kargoya verilir. Eğer İzmir içi teslimat yapılacaksa 2 saat içerisinde özel kurye ile adresinizde teslim alabilirsiniz.

Delay krem kullanırken nelere dikkat etmem gerekli?

* Delay kremlerin tahriş olmuş cilde, açık yara olan bölgelere uygulanmaması gereklidir.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.