Delay Sprey

"Sitemizden ve erotik shop mağazalarımızdan satın almayı düşündüğünüz tüm delay sprey ürünlerimiz orjinal faturasıyla beraber gönderilmektedir. Sağlığınız açısından satın almayı düşündüğünüz delay sprey ürünlerinin orjinal faturasıyla beraber temin etmenizi öneririz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Delay Sprey Çeşitleri

Türkiye'de cinsel sağlık ürünleri arasında en çok ilgi gören kategori delay sprey çeşitleridir. Üretim ve ithalat belgesi olmayan bazı erotik shop siteleri ve sahte üreticiler bu ilgi karşısında satışı yasal olmayan, merdiven altı üretimi ile satışını yaptığı delay sprey ürünleri yüzünden insan sağlığını tehdit etmektedir. Sağlığınız açısından satın alacağınız delay sprey çeşitlerinin satıcı firma tarafından ürün adının bariz olarak belirtildiği fatura ile gönderilmesini talep ediniz. Bu şekilde satışı yapılmayan ürünler ciddi şekilde sağlığınızı tehdit edebilir.

Arti18.com mağazalarından ve erotik shop sitemizden satın almış olduğunuz tüm delay sprey ürünleri faturasıyla beraber gönderilmektedir.  Satışa sunduğumuz tüm delay spreylerin bakanlık izinli ithalat ve üretim belgeleri ilgili ithalatçı firmalardan temin edilmiş ve incelenmiştir.

Ürünlerimizin kullanımı hakkında bilgi almak ya da sipariş vermek için erotik shop sitemizdeki telefon numaralarından müşteri temsilcilerimizle görüşebilir veya mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Satın aldığım delay sprey faturasıyla gönderilmedi?

* Firmamız tarafından gönderilen tüm ürünler faturasıyla beraber gönderilmektedir. Başka firmalar tarafından sizlere bu şekilde gönderilen ürünlerin kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Firmanızdan sipariş ettiğim delay sprey ne zaman elime ulaşır?

* Sipariş ettiğiniz ürünler anı gün kargoya verilir. Eğer teslimat adresiniz İzmir içi ise sipariş teyidi alındıktan 2 saat sonra teslimat adresinizde olacaktır.

Delay spreyi kapıda ödeme ile sipariş verebilir miyim?

* Erotik shop sitemizden vereceğiniz tüm ürünlerin ödemesini teslimat anında kapıda nakit veya kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.