Şişme Bebek

"Şişme bebek kategorimiz de şişme kadın, şişme erkek ve şişme travesti gibi ürünler bulunmaktadır. Şişirilerek ile 1-2 dakika içerisinde kullanıma hazır halen şişme bebek çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünümüz realistik vajinalı şişme bebek çeşitleridir. Keyifli kullanım için kayganlaştırıcı tercih etmelisiniz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Şişme Bebek Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Şişme bebek kullanım esnasında fiziksel açıdan yapılan aksiyonlar ile kullanıcısına gerçekçi, farklı bir cinsel deneyim yaşatan ürünlerdir. Şişme bebek çeşitleri vajinal, anal, oral olarak kullanılabilen 3 işlevli veya sadece 2işlevli olan modelleri mevcuttur ve bunlar arasında pozisyona girebilen şişme bebek modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca sitemiz de ki şişme bebek çeşitleri saçlı, saçsız ve yüz hatları 3D gerçekçi olmakla birlikte dijital baskılı olarak da bulunmaktadır. Son olarak belirtmek isteriz ki şişme bebek modelleri arasında titreşimsiz ve titreşimli şişme bebek çeşitleri de bulabilirsiniz. Şişme bebek modellerinin ortalama olarak boyları 160cm ile 175cm arasında değişkenlik göstermektedir. Fakat bilmenizi isteriz ki en fazla tercih edilen şişme bebek özel bölgesi gerçekçi olan realistik vajinalı şişme bebek modelleridir.

Şişme Bebek Nasıl Kullanılır ve Temizlenir?

Şişme bebekler şişirme sureti ile kullanılır, kullanım esnasında dikkat etmenizi tavsiye ettiğimiz unsurlar var ise ürün detaylarında bulabileceksiniz. Ancak genel olarak nasıl kullanılır sorusuna kullanım esnasında nelere dikkat edilmelidir olarak derleyebiliriz. Şişme bebekler kullanım esnasında kişinin kendi ağırlığına maruz kaldığı için ürünün patlamaması ve uzun ömürlü olabilmesi için şişirme esnasında ortalama olarak %10-15 lik bir dilimin şişirilmemesini tavsiye etmekteyiz. Çünkü üzerine kişinin kendi ağılığı eklendiği zaman ürünün buna dayanabilmesi gerekmektedir. Ayrıca ürünlerimize yanıcı, kesici, delici herhangi bir materyelinde temas ettirilmemesinde fayda vardır.

Şişme bebek temizliği konusunda ön bilgi verecek olursak, kullanım sonrasında tüm temizlik aşamalarında ürünün şiş halde olmasını tavsiye ederiz. Ürünü kullanım sonrasında temizliği için beyaz sabun çeşitleri kullanabilirsiniz. İçeriğinde kimyevi temizlik maddeleri bulunduran temizlik ürünleri ile temizliğini bakımını yapmayınız. Bol miktarda duru su ile temizliğinin yapılmasını tavsiye ettiğimiz şişme bebek çeşitleri için kurulama işlemini bir havlu kullanınız.  Suyunu aldırınız. Tamamen kuruduğunda emin olduktan sonra havasını indirip dilediğiniz şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.