Erotik Şakalar

"Erotik şakalar kategorimizde sevdiklerinize veya partnerinize unutamayacağı ilginç şaka ürünlerini bulabilirsiniz. Parti veya aktivitelerinde eğlenceli dakikalar yaşamanızı sağlayacak erotik şakalar erotik shop sitemizde." Devamı>

GÖRÜNÜM

İlginç Erotik Şakalar

Avrupa'dan ithal birbirinden ilginç erotik şakalar arti18.com güvencesi ve kapıda ödeme kolaylığı ile hemen yanınızda. Parti ve organizasyonlarını daha keyifli hale getirmenizi sağlayacak erotik şaka ürünleri ile sevdiklerinize unutamayacakları bir an yaşatabilirsiniz.

Sitemizde incelemiş olduğunuz erotik şakalar tamamen eğlence amaçlıdır ve cinsel aktivite sırasında kullanabileceğiniz tarz ürünler değildir. Bu kategoride incelemiş olduğunuz yapay penis, göğüs veya vajina şeklindeki ürünlerin hepsi sadece şaka amaçlıdır.

Sipariş vereceğiniz erotik şakalar diğer erotik shop ürünlerimiz gibi aynı gizlilik çerçevesinde kargo/kurye görevlisine teslim edilmektedir. Siparişleriniz diğer tüm ürünleriniz gibi gizli/anlaşılmayacak hediye paketi ile sizlere teslim edilmektedir.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.