Suni Vajina

"Suni vajina (diğer adı ile yapay vajina) erkeklerin mastürbasyon yaparken kullandığı, görüntüsü ve hassasiyeti ile neredeyse gerçek bir vajinayı andıran erkek mastürbatör çeşitleridir. Suni vajina çeşitleri kayganlaştırıcı jel çeşitleri ile beraber kullanıldığında daha keyifli ve gerçekçi bir kullanım sağlamaktadır." Devamı>

GÖRÜNÜM

Suni vajina çeşitleri sadece dış görüntüsü ile gerçek bir vajinayı andırır demek yanlış bir bilgi olur. Genelde suni vajinaların dış yüzeyinin benzerliği olduğu kadar vajinanın iç tünellerinde bulunan dokuların da detayları göze alınarak üretilmiştir. Yani suni vajinalar sadece dış görüntüsü ile gerçek bir vajinayı andırmaz. İçyapısında bulunan doku sayesinde, mastürbasyon sırasında gerçek bir vajina ile birlikte oluyormuş hissi verir.

Aşağıda el feneri tipi Fleshlight suni vajina ürünümüzün içyapısını inceleyebilirsiniz. 

Suni vajina satın almayı düşünen müşterilerimiz için her zaman kayganlaştırıcı jel çeşitleri ile birlikte kullanmalarını tavsiye etmekteyiz. Bunun nedenlerini sizlerle kısa maddeler halinde paylaşmak isteriz.

Kayganlaştırıcı jel ile suni vajina kullanımı daha gerçekçi bir his vermekte.

Kayganlaştırıcı jeller vajina sıvısını andıran özellikleri ile suni vajinalar ile ilişki sırasında alınan zevki daha gerçekçi bir birliktelik yaşıyormuş hissi vermeye yardımcı olur. Bazı suni vajina kullanan müşterilerimiz ilk etapta ürünlerini kozmetik-kayganlık hissi veren yabancı maddeler ile birlikte kullanmakta. Kayganlaştırıcı jellere alternatif olarak kullanacağınız kayganlık hissi veren malzemelerin etki süresi kısa olacağından mastürbasyon sırasında sürekli tazelemek ve yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Bu da mastürbasyona ara vermenize, mastürbasyon keyfinizin bölünmesine neden olabilir. Kusursuz bir gerçeklik hissi için suni vajina çeşitlerini kayganlaştırıcı jel ile kullanmanızda fayda var.

Satın aldığınız suni vajinayı daha uzun süre kullanmak istemez misiniz?

Suni vajinalar insan tenine en yakın realistik malzemelerden üretilmiştir. Yapısı gereği realistik malzemeler hassas dokuların daha uzun süre dayanıklı olması için kayganlaştırıcı jel çeşitleri ile birlikte kullanmalısınız. Kayganlık hissi vermek adına kullanacağınız diğer kozmetik çeşitlerinin suni vajinaların realistik yapılarını bozmakta ve ürünlerin daha kısa ömürlü olmalarına neden olmaktadır.

Suni Vajina Çeşitleri

Suni vajina çeşitleri işlev ve görünüm açısından birçok çeşidi bulunmakta. Sizlere suni vajina çeşitlerini liste halinde sıralamak istersek;

Vajinal girişli suni vajina çeşitleri: Bayan vajinasının dış ve içyapısından esinlenerek üretilmiş, mastürbasyon esnasında gerçek bir vajina hissi veren, en çok bilinen suni vajina çeşitleridir.

Anal girişli suni vajina çeşitleri: Anal iç yolun dokusu ve dış yapısı kopyalanarak üretilmiştir. Mastürbasyon anında anal ilişki hissi yaratan suni vajinalardır.

Ağız şeklinde olan oral suni vajina çeşitleri: Ağız yapısında üretilmiş oral ilişkiden zevk alanların tercihine göre üretilmiştir. İçyapılarında ağız içinin detayları yansıtılmış modellerdir.

Kalça şekilde olan suni vajinalar: Ebat olarak klasik suni vajina çeşitlerinden daha büyüktür. Birebir kalça ölçülerinde olduğu gibi daha küçük ölçülerde olan modelleri de bulunmaktadır. Genelde anal ve vajinal olarak 2 işlevlidir.

Yarım vücut tipi olan suni vajinalar: Bayan vücudunun alt kısmına benzer yapısı ile ilgi gören modeller arasındadır. Genelde 50-70cm uzunluğunda ve anal-vajinal olmak üzere çift girişli mastürbatör çeşitleridir. 

El feneri tipinde olan fleshlight mastürbatörler: Kapaklı yapısı ile dışarıdan el fenerini andıran bir görüntüsü vardır. Saklaması/gizlenmesi açısından üretilen bu suni vajina çeşitlerinin yine vajinal, anal ve ağız şeklinde olan tipleri bulunmaktadır.

Otomatik mastürbatörler: Şarjla ve pille çalışan, otomatik gidip gelmeli olan suni vajina çeşitleridir.

Suni vajina temizliği nasıl yapılmalıdır?

Suni vajina temizliği hijyen açısından ve ürünün uzun ömürlü olması açısından önemli bir konudur. Kendi sağlığınız açısından ve suni vajina ürününüzü daha uzun ömürlü kullanmak için ürünün temizliğinde kimyevi maddeler kullanmayınız. Sadece ılık su ve sabun ile ürünü temizlemelisiniz. Ayrıca ürünün temizlik işleminden sonra ıslak bir şekilde muhafaza etmeyiniz. Temizliğinden sonra temiz bir havlu yardımı ile kurulamanız daha sonra da normal bebek pudrası ile pudraladıktan sonra muhafaza etmeniz ürünü daha uzun süre kullanmanızı sağlayacaktır.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.