Titreşimli Vibratör

"Gerçekçi ten dokusu hassasiyetinde olan pilli veya elektrikli yapay penislere çeşitlerine titreşimli vibratör denilmektedir. Sayfamızda sadece insan tenine en yakın hassasiyette olan ürünlerimiz sergilenmektedir ve tamamı titreşimli özelliktedir. Ürün sipariş verirken sepetinize kayganlaştırıcı çeşitlerimizden bir adet eklemeyi unutmayın." Devamı>

GÖRÜNÜM

Titreşimli Vibratör Nedir?

Titreşimli vibratör kategorisinde ki tüm ürünlerimiz gerçek insan dokusuna yakın olan realistik silikon malzemeden üretilmiş titreşimli yapay penislerdir. Birebir gerçekçi dokuda olan ürünlerimiz sitemiz de mağazalarımız da en çok tercih edilen vibratör çeşitleri arasındadır. Titreşimli vibratör ürünlerimize daha fazla gerçekçilik katmak açısında ürünlerin neredeyse tamamı gerçek insan penisinin kalıbı alınarak üretilmişlerdir. Tüm kullanıcılarına hitap edebilmek için farklı uzunluk ve kalınlıklarda bulabileceğiniz realistik vibratörler kendi içerisinde birçok sınıfa ayrılmaktadırlar. Testisli ve testissiz olan realitik vibratör, vantuzlu ve sadece elde kullanım için uygun olan realistik vibratör, titreşim özelliği olan ve titreşim özelliği olmayan realistik vibratörler olarak incelenmektedir.

Peki Hangi Titreşimli Vibratör Bana Uygundur?

Hangi ürünümüzü tercih edeceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız. Sitemizde ki titreşimli vibratör çeşitleri kalınlığı 2.5cm den başlayarak 8cm kalınlığa kadar değişkenlik göstermektedir ve uzunlukları ise 8cm den başlayıp 42cm kadar bulunmaktadır. Hangi realistik vibratör tercih etmeliyim sorunun cevabı aslında sizdedir. Çünkü nasıl bir dokunuş istiyorsunuz ona göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; derinlemesine bir dokunuş için uzun realistik vibratör, vajina duvarlarına baskı istiyorsanız kalın realistik vibratör tercih etmelisiniz. Size ölçü belirleme de yardımcı olabilmesi için Türkiye de yapılan bir anket çalışmasında bahsetmek istiyoruz. Türk erkeklerinin ortalama penis uzunluğu 12 ila 17cm penis kalınlığı ise 2.5cm ila 4cm arasında değişiklik göstermektedir. Standart ölçülerde bir titreşimli vibratör satın almak istiyorum diyorsanız kullanılabilir uzunluğu 17cmX4cm kalınlığında bir ürün tavsiye ederiz. Kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünün uzunluğunu ve kalınlığını bu kriterleri göz önünde bulundurarak belirlemelisiniz. Fakat 1991 yılında bu yana sektöründe faaliyet gösteren firmamızın müşterilerinde edindiği yorumlar ve değerlendirmeler neticesinde 20cmX5cm kalınlığı en çok tercih edilen ürünler olduğunu tespit ettik.  Tabi ki de diğer uzunluklarda ki ve kalınlıklar da ki realistik vibratör çeşitleri de tercih ediliyor, belirttiğimiz gibi kişinin nasıl bir dokunuş istediği ile doğru orantılıdır. Arzu ederseniz sitemizde ki size en uygun realistik vibratör ü tespit edebilmek için sitemizde ki vibratör arama çubuğunu kullanabilirsiniz veya işinde uzman, deneyimli müşteri temsilcilerimizden gerekli yardımı doğrudan mağazalarımızı ziyaret ederek veya telefonla arayarak alabilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.