Vibratör ve Yapay Penis

"Vibratör kelimesinin Türkçe karşılığı titreşimdir. Vibratör, yapay penis çeşitleri arasında ki titreşimli olan modellere verilen genel bir addır. Vibratör çeşitleri titreşim özelliği sayesinde daha fazla tercih edilen ürünlerimizdir ve kayganlaştırıcı çeşitleri ile kullanılması daha fazla keyif vermektedir." Devamı>

GÖRÜNÜM

Vibratör Tarihçesi

İlk olarak vibratör 1800lü yılların 2. Yarısında (Anorgazmi) orgazm problemi yaşayan kadınların vajina duvarlarına farklı titreşimler göndererek klitoral ve vajinal orgazm olmalarını sağlamak ve kişiden kişiye farklılık gösteren tedavi yöntemleri halinde orgazm problemi yaşayan kadınları tedavi edeceği düşünülerek üretilmiş bir alettir. Günümüzde gelişen teknoloji ile erkeklik organı olan penis görünümünde ki cinsel tatmin aletlerinin içerisine yerleştirilen titreşim sayesinde bayanların daha rahat, hızlı ve kolay olarak rahatlamalarına olanak sağlayan bir hale geliştirilmiştir ve günümüzde birçok çeşidi bulunmaktadır.

Aslında Vibratör Amacı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Vibratörler tapularını yıkamamış toplumumuz da cinsel sapkınlık veya aşırı isterik bayanların tercih ettiği cinsel tatmin aleti gibi ön yargılı bir algı ile beraberinde değerlendirilir. Aslına bakarsanız Vibratör faydaları oldukça fazladır. Cinsel yaşamı bir ihtiyaç ve fiziksel gereklilik olarak gören kişiler ürünlerimizi amacında kullanabilirler. Örnek vermek gerekirse; çiftlerin cinsel aktivite sonrası erkeğin erken ejekülasyon (boşalma) sonucunda bayanın kendini tatmin etme sürecinde kullanabileceği bir ürün olarak kullanılabilmektedir. “Tabi ki bunun için öncelikle erkeğin komplekssiz olması gerekmektedir.” Farklı bir örnek vermek gerekirse; erkeklerin kendi arasında kaba tabirle gerçeği varken bunlara ne gerek var dediği noktada vibratörler devreye giriyor!!! Bayan herhangi bir erkek ile fiziksel temas kurmak istemeyebilir ve bunun yanında cinsel ihtiyaçlarının da olduğu varsayarsanız sitemizde bulunan ürünlerden en uygun olanı için daha fazla incelemeye başlamakta fayda var deriz.

Vibratör Çeşitleri Nelerdir? Nasıl Bir Vibratör Tercih Etmelisiniz?

Vibratör çeşitleri oldukça fazladır, öncelikle doku yapılarında bahsedelim. En çok tercih edilen doku yapısı olarak gerçek insan dokusuna yakın olan realistik ve süper realistik vibratör çeşitleridir. Malzeme yapısı bakımından medikal silikon vibratör, jel vibratör, latex vibratör gibi çeşitleri mevcuttur. Bunların yansıra bu dokuda ki ürünler kendi arasında vantuzlu, damarlı, gerçekçi görünüme sahip, belden bağlamalı, testisli, çift yönlü, ince, kalın, uzun olarak farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Belirtmek isteriz ki özellikle kullanım rahatlığı ve pozisyon çeşitliliği yaratabilmek için vantuzlu ve titreşimli modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Nasıl bir vibratör tercih edeceğiniz konusunda size yardımcı olmamız gerekirse; derinlemesine bir dokunuş arzu ediyorsanız uzun vibratör çeşitleri, vajina duvarları üzerinde baskı oluşturmak ve sürtünmeyi artırmak istiyorsanız kalın vibratör çeşitleri, her ikisini de arzu ediyorsanız uzun ve kalın bir vibratör tercih etmelisiniz. Fakat her şartta titreşimli bir vibratör tercih etmeniz de fayda var. Türkiye’de yapılan araştırmalara göre standart penis boyları 12-13cm ila 16-17cm uzunluğunda ve ortalama olarak 2.5 ila 3.5cm kalınlıklarında tespit edilmiştir. Müşteri tercihlerinden ve yorumlarında kaynaklı deneyimlerimiz bize gösteriyor ki ülkemiz de en çok 20cm uzunluk ve 4cm kalınlık üzeri vibratör tercih edilmektedir.

Kendinize en uygun vibratör modelini tespit etmek için sitemizde bulunan vibratör arama çubuğu kullanabilirsiniz, dilerseniz müşteri temsilcilerimizden doğrudan yardım alabiliriniz, arzu ederseniz de tüm sex shop mağazalarımıza gelerek ürünlerimizi görebilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.