• Get lock tırtıklı penis kılıfı
 • Get lock tırtıklı penis kılıfı
 • Get lock tırtıklı penis kılıfı
 • Get lock tırtıklı penis kılıfı

Get lock tırtıklı penis kılıfı

85,00 TL
Whatsapp ve Telefonla Sipariş İçin Ürün Kodu: A-154
HEMEN AL!
 1. Gizli Paketleme ve Gizli Fatura İle Teslimat
 2. Şube veya Adrese Teslim Seçeneği
 3. Adınıza Kimlik Kontrollü Teslimat
 4. Teslimatta Nakit/Kredi Kartı Ödeme İmkanı
 5. Aynı Gün Kargo Faturalı Orijinal Ürün Garantisi
 6. İzmir İçi 2 Saat İçerisinde Teslimat
 7. Kullanılmayan Ürüne Faturası İle İade ve Değişim
 8. 150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo Kurye

Get lock tırtıklı penis kılıfı 1. kalite medikal şeffaf silikon malzemeden üretilmiştir.

Vajinal orgazmı yaşamak için kabartmalı yüzeye sahiptir. Kabartmalı yüzey vajina duvarlarını farklı noktalardan uyarmak için dizayn edilmiştir, bu sayede vajinal orgazmı harakete geçirebilmektedir.

Penis kılıfının uç kısmı açık şekildedir ve testisleri yerleştirebileceğiniz özel bir testis halkası bulunmaktadır. Diğer ucu kapalı penis kılıflarınde olduğu gibi prezervatif gibi kullanıma uygun değildir.

Esnek yapıya sahip olan Get lock tırtıklı penis kılıfı her ebatta penise uyun sağlayabilmektedir.

Penisden kayma yapmayan özel iç yapısı sayesinde ve testsleri kavrayan halkası sayesinde gönül rahatlığı ile her pozisyonda kullanabilirsiniz.

Ürünümü sadece penise takılarak değil, dildo ve vibratör gibi oyuncaklara da takılarak vajinal orgazm için kullanılabilmektedir.

Penis kılıfı kullanımı:

Get lock tırtıklı penis kılıfı testisleri kavrayan halka kısmı dahil olmak üzere içden dışarı katlanır ve prezervatif görünümüne getirilir. Daha sonra ereksiyon halinde ki penis takılır ve içden dışarı katlanmış alanlar tekrar açılır, daha sonrasında ise testisler ürün üzerinde bulunan halkanın içerisinde geçirilir, kullanımı son derece basittir. İlave olarak arzu ederseniz ürün üzerine tekrar prezervatif takabilirsiniz veya daha keyifli bir kullanım için kayganlaştırıcı tercih edebilirsiniz.

Penis kılıfı temizliği:

Kullanım sonrası ürünün hijyen açısından daha sağlıklı olması için katkısız beyaz sabun çeşitleriyle ve duru su ile temizliğini yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca ürün dokusunu ilk günkü gibi korumak için temizlik sonra ürünün üzerine bir miktar pudra döktükten sonra muhafaza etmeniz daha faydalı olacaktır.

Tüm erotik shop şubelerimizden ve web sitemizden satın alabileceğiniz Get lock tırtıklı penis kılıfı sizleri bekliyor.

Penis Kılıfı Kategorisinde En Çok Satan Ürünler

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.