Şişme Kadın

"Şişme kadın sayfamız da ki şişme kadın çeşitleri müşterilerimiz tarafında en çok tercih edilen modellerdir. Özel bölgeleri gerçekçi dokuya sahip realistik vajina şişme kadın çeşitlerini daha keyifli kullanım tercih edebilirsiniz. Şişme kadın çeşitlerini kayganlaştırıcı kullanarak denemeyi ihmal etmeyiniz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Şişme Kadın Çeşitleri ve Özellikleri

Şişme kadın çeşitleri kendi içerisinde birçok çeşide ayrılır. Öncelikli olarak şişme kadın modelleri vajinal, anal ve oral olmak üzere 3 farklı çeşitte kullanılabilen özelliktedirler. Aralarında bazı modeller vardır ki sadece oral, vajinal bazıları da sadece vajinal ve anal kullanıma uygundur. Şişme kadın çeşitleri arasında pozisyona girebilen şişme kadın çeşitleri mevcuttur. Şişme kadın modellerinin saçları bazılarında gerçek saçlı, bazılarında ise saç efekti verilmiş dijital baskılıdır. Şişme kadın özelliklerinde incelememiz gereken başka bir unsur ise şişme kadın çeşitlerinde bulunan yüz hatlarıdır. Şişme kadınların yüz hatları bazı modellerde gerçekçi 3D olarak bilinen kabartmalıdır ki en iyi özellik ve fonksiyonlar belirttiğimiz ürünlerde bulunmaktadır. Şişme kadın çeşitleri titreşimli özellikleri de bulunduğu için tercih edilme oranları yüksektir. Şişme kadın boyları 160cm ile 175cm arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Biz Hangi Şişme Kadın Modelini Tavsiye Ediyoruz?

Biz Özellikleri bakımından 3D yüz hatlarına sahip, saçlı, vajinal, anal ve oral olarak kullanılabilen 3 işlevli, özel bölgeleri realistik vajinalı, titreşimli ve paket içeriğinde şişirme pompası olan ürünlerimizi tavsiye etmekteyiz.

Şişme Kadın Nasıl Kullanılır ve Temizlenir?

Şişme Kadın çeşitleri şişirilerek kullanılan ürünlerdir. Şişme kadın nasıl kullanılır dan ziyade size kadın kullanırken nelere dikkat etmelisiniz onlardan bahsetmek istiyoruz. Şişme kadın kullanım için şişirildiği esnada az bir miktarda şişmemiş alan bırakılmalıdır, çünkü kullanım esnasında ürün üzerinde oluşturacağınız baskı ile ürün deforme olabilir, o yüzden tavsiyemiz ürün bir miktar olarak az şişirilmelidir. Ayrıca şişme kadın çeşitlerinin tamamına kesici, delici ve yanıcı materyaller temas ettirilmemelidir.

Şime kadınlar kullanım sonrasında temizlik için şişirilmiş halde bırakılmalıdır. Çünkü temizliğini bakımını daha rahat olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ürün tam olarak şiş haldeyken beyaz sabun ve ılık su yardımı ile iyi temizlendikten sonra temiz pamuklu bir havlu yardımı ile iyice kurulayabilirsiniz. Tamamen kuruduğundan emin olduğunuz ürünümüzün havasını indirebilir ve dilediğiniz gibi muhafaza edebilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.