Zenci Vibratör ve Penis

"Zenci vibratör modelleri, vibratör çeşitleri kategorisinde en eğlenceli ürünler arasındadır. Aşağıda sergilenen tüm zenci vibratör çeşitlerinin titreşimli olduğunu bilmenizin sipariş verirken yararlı olacağı düşüncesindeyiz. Birçok ürünümüz gibi zenci vibratörler de kayganlaştırıcı ile kullanılması daha keyiflidir." Devamı>

GÖRÜNÜM

Zenci Vibratör Nasıl Olur ve Özellikleri Nelerdir?

Zenci vibratör kategorisinde yer alan ürünlerimiz sektörünün en eğlenceli, en fazla fantezi içeren ve en çok sözü edilen ürünlerdir ve müşterimiz tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Zenci vibratör çeşitleri realistik, jel, latex ve medikal silikon malzemelerden üretilirler. En çok tercih edilenleri realistik dokuda olan zenci vibratör modelleridir. Zenci vibratörler ten rengi vibratörlere oranla vajina duvarlarını daha fazla temas edebilecek özellikte, daha kalın damarlı yapıdadır ve titreşimli vantuzlu uzun kalın zenci vibratör gibi özellikleri bir arada bulunduran ürünler daha fazla tercih edilmektedir.

Hangi Zenci Vibratör Tercih Edilmelidir?

Az önce de belirttiğimiz gibi zenci vibratör çeşitleri ten rengi vibratörlere oranla daha uzun kalın büyük zenci vibratör çeşitleridir. O yüzden ürün seçimi yaparken detaylarda belirtilen uzunluk, kullanılabilir uzunluk ve kalınlık gibi ölçüleri mutlaka detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz. Zenci vibratör çeşitleri 16cm uzunluk ile 35cm uzunluk arası değişkenlik göstermektedir. Kalınları ise 3cm ile 7cm kalınlık arası değişkenlik göstermektedir.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.