Anal Penis

"Anal penis çeşitleri, anal kullanım için ideal incelik ve uzunluğa sahip vibratörlerdir. Anal penis sayfamızda müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen realistik anal penisler sergilenmektedir. Ürünlerimizi kayganlaştırıcı çeşitleri ile kullanmanızı tavsiye ederiz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Anal Penis Modelleri

Anal penis kategorisinde ki ürünlerimiz diğer vibratör çeşitlerine göre biraz daha ince kısa vibratörlerdir. Aynı zamanda anal penisler küçük yumuşak vibratör çeşitlerinden oluşur. Çünkü anal aktivite öncesi anal alıştırıcı özellikli kullanımı tercih edilen ürünlerimizdir. Anal penis modelleri realistik, jel, latex, medikal silikon gibi değişik materyallerden üretilmiştir. En çok tercih edileni ise realistik anal vibratörlerdir. Anal penis çeşitleri vantuzlu olarak da bulunmaktadır, vantuzlu olan modelleri gerek partneriniz ile beraberinde gerekse tek başınıza kullanımda pozisyon ve alternatif kullanım alanları sağlamaktadır. Anal penis çeşitleri anal bölgeyi kayganlaştırmak da kullanılan su bazlı anal kayganlaştırıcı çeşitleri ile kullanılmalıdır.

Hangi Anal Penis Tercih Etmelidir?

Sitemizde bulunan tüm yapay penis çeşitleri vajinal kullanıma uygun olduğu kadar anal kullanıma da uygundur. Fakat şu anda anal alıştırıcı özellikli kullanılacak olan anal penis tercihinin nasıl yapılması gerektiği konusunda yardımcı olacağız. Anal penis çeşitleri kalınlık olarak 1.5cm ile 2.5cm arasında ve ideal uzunluk bakımından 8cm ile 14cm arasında değişmektedir. Belirttiğimiz ölçü aralıkları içerisinde ki ürünlerimizi anal kullanım için tercih edebilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.