Anal Penisler

"Anal penisler, anal kullanım için ideal incelik ve uzunluğa sahip ürünlerdir. Anal penisler, diğer penis çeşitlerine göre daha kısa, daha ince ve daha yumuşak dokuda ürünlerdir. En tercih edilen anal penis modelleri aşağıda olup kayganlaştırıcı ile beraberinde kullanılmasını tavsiye etmekteyiz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Anal Penisler Nelerdir?

Anal penisler anal bölgenin hassasiyetini göz önünde bulundurularak üretilmiş yapısı itibari ile diğer penis çeşitlerine oranla daha ince, daha kısa ve daha yumuşak dokuya sahip olarak üretilmiş anal kullanım için ideal olan ürün çeşitliliğidir. Anal penisler anal bölgeyi anal aktivite öncesi hazırladığını düşünerek müşterilerimiz tarafından oldukça fazla tercih edilmektedirler. Anal penis çeşitleri arasında en çok tercih anal penis doku olarak gerçekçi dokuda ki realistik anal penis çeşididir. Anal kullanım için uygun olan ve penis görünümüne sahip jel anal penis modelleri de mevcuttur. Bir başka çeşit ise vantuzlu anal penis modelidir. Vantuzlu anal penis kullanım alanlarında ve pozisyon çeşitliliği tercih sebebi olan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Vantuz özelliğine sahip anal penis çeşitleri cam, fayans, ahşap gibi tüm düz zeminlere sabitlenerek kullanılabilir özelliğe sahiptir. Ayrıca anal penis modelleri arasında titreşimli özelliğe sahip modeller vardır.

Hangi Anal Penis Tercih Edilmelidir?

Özelliklerinden kısaca bahsettiğimiz anal penis çeşitleri arasında tercih yaparken öncelikli olarak ürün detaylarında belirtilen kullanım uzunluklarına dikkat etmelisiniz. Anal bölgede istediğiniz dokunuşa göre ince uzun veya kısa kalın modellerden tercih edebilirsiniz. Ayrıca tercih kriterleriniz arasına vantuzlu özellikte ki ürünlerimizi katabilirsiniz, bizim sizlere önerimiz ise özellik bakımından titreşimli anal penis çeşitlerinden tercih etmeniz yönündedir.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.