Anal Temizlik

"Anal temizlik için gerekli olan anal temizlik pompası çeşitleri ile anal temizlik nasıl yapılır gibi sorularınıza yanıt olmaya çalışmakla birlikte anal temizlik pompası modelleri sergilediğimiz sayfamızda kendinize en uygun anal temizlik ürünü seçebilir online olarak veya telefonla sipariş verebilirsiniz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Anal Temizlik ve Anal Temizlik Pompası Nedir?

Anal temizlik rektum (anüs) bölgesinin iç kısmının temizlenmesi işlemine anal temizlik denir. Anal temizlik pompası anal aktivite öncesi anüs içerisinde yer alan kanalın temizliği için kullanılan üründür. Anal temizlik pompası çeşitleri kullanım şekilleri bakımından neredeyse birbirinin aynısıdır. Fakat kullanım şekilleri ürün özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Anal temizlik olarak bilinen anüs içi temizliği yapılması son derece basittir. Anal temizlik pompası üzerinde mutlaka su doldurulabilir hazne mevcuttur ve anal bölgede derinlemesine temizlik sağlayabilmek için uzantıları vardır.

Anal Temizlik Pompası İle Anal Temizlik Nasıl Yapılır?

Anal temizlik 3 aşamada yapılır, öncelikle genel olarak anüs içinin doğal yollarla boşaltılmış olması gereklidir. Öncelikle anal temizlik pompası üzerinde bulunan su haznesine su doldurulmalıdır ve anal temizlik pompası ucu anüsten içeriye sadece 3-4cm içeriye girecek şekilde yerleştirilmelidir ve su haznesinde ki suyu tazyikli bir şekilde içeriye sıkılır, daha sonra içeride kalan su anüsün rahatlaması ile veya karın bölgesini sıkıştırarak dışarıya atmalısınız. Aynı işlemi bu sefer anüs içerisine 6-7cm yerleştirerek gerçekleştirilmelidir. Daha sonrasında ise 8-10cm yerleştirerek yapılmalıdır. Genel olarak anal temizlik pompaları ince ve uzun olurlar. Bazı anal temizlik pompaları anal alıştırıcı olarak da kullanılabilmektedir.

Anal Temizlik Pompası Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?
Anal temizlik pompası kullanımdan sonra katıksız beyaz sabun veya anti bakteriyel sabunlar ile bol miktarda ılık duru su yardımı ile temizliğinin yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.