Anal Plug

"Anal plug çeşitleri rektumdan içeri yerleştirilerek kullanılan ve anal bölgeyi alıştırmak için kullanılan ürün çeşitliliğidir. Anal plug çeşitleri anal alıştırıcı, anal tıpa, butt plug, anal tıkaç gibi benzetmelerde bilinmektedir. Anal plug modellerinin kayganlaştırıcı çeşitleri ile kullanılmasını tavsiye etmekteyiz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Anal Plug Çeşitleri

Anal plug kişiyi anal aktiviteye hazırlayan uç kısmı ince orta kısmı kalınlaşan veya gövde kısmı boğumlu olabilen ve dip kısmında ise anal bölgeden içeri kaçmasını önleyen yüzeye ve tutacak alana sahip ürünlerdir.  Anal plug çeşitleri genellikle medikal silikon jel malzemeden üretilirler, kısa ve küçük boyutlara sahiptirler. Malzeme yapısı olarak jel, silikon ve realistik olarak bilinen gerçekçi dokuya sahiptirler. En çok tercih edilen anal plug modelleri ise jel dokuya sahip olanlarıdır. Anal plug çeşitleri arasında vantuz özelliği bulunan ürünlerde mevcuttur. Vantuz özelliğine sahip ürünler düz zeminlere yapıştırılarak kullanılabilirler, kullanım alanların da ve pozisyonlarında çeşitlilik sağlarlar. Ayrıca anal plug modelleri arasında titreşimli olanları da vardır ki bir çok müşterimiz tarafından özellikle tercih sebebi olabilmektedirler. Ürün tercihi yaparken vantuz, titreşim gibi tüm özellikleri içerisinde barındıran modelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Anal Plug Nasıl Kullanılır?

Uç kısımları ince olan yapısı itibari ile rektum (anüs) dan içeriye rahat girebilecek şekile sahip olan anal plug öncelikle ihtiyaç duyulan miktarda kayganlaştırıcı ile temas ettirildikten sonra, rektumdan içeriye yavaş hareketlerle sokulur. İsteğe bağlı olarak tatbik edildiği alanda bekletilir, isteğe bağlı olarak ileri geri hareketler yapılarak kullanılabilir.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.