Teknolojik Vibratör

"Teknolojik vibratör çeşitlerinin tamamının titreşimli özellikte olduğunu bilmenizi isteriz. Teknolojik vibratör modelleri özellik, renk ve fonksiyon açısından diğer vibratör çeşitlerine göre çok daha fazla ayırt edici özelliklere sahiptirler. Ürüne göre değişken fonksiyonları ürün açıklama sayfalarına bulabilirsiniz." Devamı>

GÖRÜNÜM

Teknolojik Vibratör Çeşitleri Nelerdir?

Teknolojik vibratör çeşitleri arasında oynar başlı olan ve baş kısmı 20-25 derece dairesel olarak dönebilen, diğer yandan kullanılabilir uzunluk alanı içerisinde yer alan ve kendi içerisinde dönerli yapıya ve içerisi bilyeli tasarıma sahip vajina duvarlarına çeşitli dokunuşlar yapabilen özellikli vibratör de mevcuttur. Diğer yandan teknolojik vibratör kategorisinde ki ürünlerin tamamı neredeyse klitorise masaj yapabilme özelliğine sahip olan tavşanlı vibratörler de mevcuttur. Birde saymış olduğumuz özelliklerin tamamı içerisinde bulunduran ve aynı zaman da vantuzlu teknolojik vibratörler mevcuttur.

Hangi Teknolojik Vibratör Tercih Edilmelidir?

Gelişen teknoloji ile adını alan teknolojik vibratör çeşitleri ölçüleri açısında toplam uzunlukları 20-22cm ile kullanılabilir uzunlukları 14-17cm arasında ve kalınlıkları ise 3cm ile 4.5 cm arasında farklılık göstermektedir. Uzunluk ve kalınlık açısından çok fazla uzunları ve kalınları tercih edilemeyen teknolojik vibratör çeşitlerimiz sağladığı yoğun titreşim sayesinde kişinin mastürbasyondan aldığı keyfi farklılaştırmaktadır. Diğer vibratör çeşitlerimiz gibi teknolojik vibratör çeşitlerimizi az miktarda kayganlaştırıcı ile beraberinde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

arti18.com

1991'den Bugüne Sektörde Lider

18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.